V Bieg Trzech Jezior

niedziela, 23 lipca 2017, 09:00-12:00

Opis:

No i jesteśmy po biegu

Pogoda dopisała (deszcz zaczął padać pół godziny po imprezie), frekwencja zawodników rekordowa (bieg ukończyło 307 zawodników), padł kolejny rekord trasy (Patryk Ciecierski ukończył bieg po 18,20 min. i tym samym poprawił swój zeszłoroczny rekord o 20 sekund), także pod każdym względem było wyjątkowo :) Drugie miejsce wśród mężczyzn zajął Waszczuk Tomasz, a chwilę po nim na mecie pojawił się Mariusz Nowak. Wśród kobiet bezkonkurencyjna okazała się Kamila Pogoda, a za nią na mecie stawiły się kolejno: Agata Tresenberg i Monika Walentynowicz. Po wręczeniu pucharów i nagród najlepszym biegaczom odbyło się losowanie nagród wśród wszystkich zawodników, którzy pokonali trasę.

W biegach towarzyszących na dystansie 500 m (dzieci w wieku do 12 lat) i 1000 m (dzieci w wieku 13 – 15 lat) wzięło udział kilkudziesięcioro dzieci. Wszyscy, nawet najmłodsi uczestnicy dzielnie pokonali trasę, za co na mecie czekały na nich medale i upominki.