Mapa

CKS CYSTERS, N-ctwo Kłodawa

CKS CYSTERS, N-ctwo Kłodawa

Kłodawa , Mironice 17
503141250; 601666564

Opis:

Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa przyjęcie pozostawiło w pamięci wszystkich jego uczestników niezapomniane wrażenia.
Oddajemy do dyspozycji zespół kucharzy, który wyczaruje wyśmienite potrawy, a na zaproszonych gości czekać będą suto, elegancko i pięknie zastawione stoły oraz nasza profesjonalna obsługa kelnerska.
Proponowane przez nas menu to przede wszystkim tradycyjne dania kuchni polskiej, uwzględniające wszystkie Państwa uwagi, sugestie i życzenia. Przestronna klimatyzowana sala bankietowa może gościć w swych progach 160 gości, zapewniając im wygodę przy stole oraz miejsce na huczną zabawę.
Gdy atmosfera przyjęcia staje się zbyt gorąca, nie ma nic przyjemniejszego niż odpoczynek w naszym ogrodzie, gdzie do Państwa dyspozycji jest zadaszona wiata z widokiem na malowniczą okolicę.
Monitoring w całym obiekcie oraz na parkingu czuwa nad bezpieczeństwem gości, a cały teren liczący około 2 ha pozostaje wyłącznie do dyspozycji Gości podczas trwania przyjęcia.
W naszej działalności stawiamy zawsze i przede wszystkim na wysoką jakość i profesjonalizm, które mają na celu spełnić wasze najwyższe oczekiwania estetyczne, zadowolić najwybredniejsze gusta smakowe. W Cystersie idą one w parze z przystępnymi cenami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, wszelkie szczegóły ustalamy bezpośrednio z Państwem przy filiżance świeżo parzonej kawy.
Organizujemy:
- przyjęcia weselne, komunijne, chrzciny oraz inne uroczystości rodzinne,
- szkolenia i kursy,
- konferencje,
- spotkania biznesowe,
- bankiety,
- wieczerze wigilijne dla firm,
- bale andrzejkowe, sylwestrowe, karnawałowe, walentynkowe,
- wszelkie inne uroczystości na Państwa życzenie.